הספיישלים של שרנא


חלב ודבש, ורד הבר, אנטי צלוליטיס, רקמות עמוק, סטון תרפי, ספורטאים, שוקולד


  • קטגוריה: טיפולי ספא

מחיר: 400

קנה עכשיו!

תיאור

  • חלב ודבש: טיפול יוקרתי בו יעטף גופך בחלב ודבש. השימוש בחלב ודבש ובתכונותיהם המיוחדות גורמות לעיסוי הזה להיות יחיד במינו, ובעל השפעה קסומה על המטופל. הרעננות והחיות שמתקבלת אחרי הטיפול היסודי משאירות את המטופל נינוח ורגוע, בעל אנרגיות חיוביות במיוחד! אם אתם אנשי עבודה קשה, עם לחצים ומתחים יומיומיים- העיסוי הזה הוא מתנה מיוחדת עבורכם, אפילו הכרחית.
  • ורד הבר: הניחוח המלכותי והאלגנטי של פרחי הורד היוקרתיים, בשילוב עם תמצית שמן שקדים חם יוצרים את אחד הריחות המדהימים שקיימים וגורמים לעור להיות רך כמשי. הטיפול גורם לגוף להתמלא באנרגיה חדשה וחיונית.
  • אנטי צלוליטיס: העיסוי מתמקד בשיפור משמעותי של מערכות כלי הדם וזרימת נוזלי הלימפה. שילוב טכניקות, לישה, סחיטה ומתיחה המיועדות לעידוד זרימת דם תקינה, ניקוז תאי שומן, זירוז תהליכי מטבוליזם , הורדת נפיחות ובצקות. לתוצאה מקסימלית מומלצת סדרת טיפולים. ניתן לשלב כוסות רוח בטיפול.
  • רקמות עמוק: טכניקת עיסוי מערבית החודרת לרקמות העמוקות של השריר ומשחררת התכווצויות והצטברויות מתחים בגוף. מתאים במיוחד לאנשים העוסקים בפעילות גופנית.
  • סטון תרפי: טיפול המשלב אבני בזלת חמות ואבני שיש קרות. הטיפול מתבצע בשילוב עיסוי קלאסי והנחת אבנים על הגוף. מטרת הטיפול היא שחרור שרירים והפגת מתחים, שיפור חילוף החומרים בגוף, שיפור זרימת הדם, שחרור רעלים מהגוף והחזרת הגוף לאיזון הטבעי. חוויה בלתי נשכחת.
  • ספורטאים: עיסוי לספורטאים משמש את הספורטאים בדרך אחרת לחלוטין מאשר עיסויים אחרים הנעשים באופן שוטף ללא ספורטאים. אם המטרה עבור האדם הפשוט בבואו לאתר ספא לקבלת עיסוי הוא רוגע, הנאה, שלווה ופינוק, לא כך אצל הספורטאי המגיע לעיסוי. המטרה של עיסוי לספורטאים הוא טיפול גופני ממשי. עיסוי זה יכול לעזור בהתאוששות גוף הספורטאי לאחר אימון או תחרות, במניעת פציעות, שיקום פציעות ספורט ועוד.
  • שוקולד: עיסוי עם שוקולד הוא למעשה טיפול מפנק, מרגיע ומלטף שמטרתו החייאת והזנת העור על ידי הסרות שכבות עור מתות. עיסויים בשוקולד מבוצעים באמצעות שוקולד חם בעל ריח נעים במיוחד. לעיסוי עם שוקולד ישנן סגולות ויכולות ריפוי טבעיות, השוקולד עושה טוב גם לעור הפנים וגם למצב הרוח.


מחיר: 60 דק' 400 שח *75 דק' 450 שח *90 דק' 500 שח

*המחירים לא כוללים תוספת 50 ₪ בשישי, שבת וחג