עיסוי אנטי צלוליט


טיפול המתמקד בשיפור משמעותי של מערכות כלי הדם וזרימת נוזלי הלימפה. שילוב טכניקות, לישה, סחיטה ומתיחה המיועדות לעידוד זרימת דם תקינה, ניקוז תאי שומן, זירוז תהליכי מטבוליזם, הורדת נפיחות ובצקות.


  • קטגוריה: טיפולי ספא

מחיר:310


קנה עכשיו!

תיאור

לכל אישה כמעט יש צלוליט, לנשים בגילאים שונים, צעירות או מבוגרות, לנשים בגדלים שונים, קטנות או גדולות, מלאות או רזות. צלוליט היא הצטברות שומן מתחת לעור שיוצרת את מראה הצלוליט המוכר. הצלוליט נראה בעיקר באזורי הגוף של הירכיים, הישבן, הבטן והזרועות. קיימים מספר טיפולים שמטרתם להתמודד עם הצלוליט כאשר כל טיפול אנטי צלוליט מתמקד בשיטה אחרת המנסה להעלים את הצלוליט ככל הניתן. עם זאת, טיפול נפוץ אנטי צלוליט לרוב לא מעלים לחלוטין את הצלוליט אלא במקרים רבים רק מרכך את המראה.

כיצד נגרם הצלוליט

צלוליט מתרחש כאשר קיימת בעיה בזרימת הדם ובעיה בניקוז רעלים באזורים מסוימים בגוף בהם קיימים תאי שומן. רקמת הקלוגן היא רקמה שמחברת בין התאים ובמקרים אלה היא משנה את צורתה ונכנסת לתאים עצמם. באופן זה התאים גדושים מאוד ונצמדים לשכבת העור העליונה. לאחר זאת נוצרות הגבשושיות המוכרות ומראה הצלוליט. מראה זה מפריע מאוד להרבה נשים ולכן הן מחפשות טיפול אנטי צלוליט יעיל.

מה גורם לצלוליט ואיזה טיפול אנטי צלוליט קיים

למעשה לא ידוע בתחום הרפואה על גורם אחד ברור להופעת צלוליט. קיימות מספר השערות אך אף אחת מהן לא הוכחה כסיבה הנכונה. למרות חוסר הידיעה קיימים מספר טיפולים אפשריים המוצעים לטיפול בצלוליט. טיפול משמעותי אנטי צלוליט יכול להיות מתחום הקוסמטיקה או מתחום האסתטיקה. עם זאת חשוב לציין כי לא נמצא טיפול אנטי צלוליט אחד ויחיד שהוכחה יעילותו מעבר לכל ספק. למרות שלכל טיפול אחוזי הצלחה שונים חשוב לשים לב למה מתייחסים אחוזים אלה בטרם התחלת ההתנסות איתם.

טיפולים אפשריים

קיימים מספר גישות לטיפול בצלוליט. אלה כוללים לדוגמה התעמלות ותזונה נכונה, עיסוי לימפטי, אולטרסאונד, לייזר, גלי רדיו, מכשיר ואקום וליפותרפיה או מיזותרפיה. לכל אחת מהגישות הסברים שונים, רמת יעילות שונה, מחיר שונה, אורך טיפול, תדירות ומשך שונה, סיכונים אפשריים שונים ותופעות לוואי שונות וכן מקומות שונים בהם ניתן הטיפול. לדוגמה, עבור הגישה של התעמלות ותזונה נכונה בשביל טיפול אנטי צלוליט אין סכנה או תופעות לוואי כלל. לעומת זאת הטיפול במכשיר ואקום יכול לגרום לשטף דם, אדמומיות וכאבים קלים.
העיסוי מתמקד בשיפור משמעותי של מערכות כלי הדם וזרימת נוזלי הלימפה. שילוב טכניקות, לישה, סחיטה ומתיחה מיועדות לעידוד זרימת דם תקינה, ניקוז פיקדונות הפסולת (תאי שומן), מזרז את תהליכי המטבוליזם ממרחב בין תאי ומוריד נפיחות ובצקות.
לתוצאה מקסימלית מומלצת סידרת טיפולים ו/או תוספת כוסות רוח.

בנוסף:

שימוש חופשי במתקני הספא:

בריכת שחיה מחוממת ומקורה, מרפסת שיזוף עם נוף לתל אביב, סאונה רטובה ויבשה

לוקר אישי עם חלוק, מגבת ונעלי ספא

שתיה חמה וקרה, עוגיות

מחיר:

45 דקות - 310 ₪ לאדם

75 דקות - 390 ₪ לאדם

90 דקות - 450 ₪ לאדם

*לא כולל תוספת 50 ₪ למזמנים לימי שישי/שבת או חגים

תוספות:

טיפול יופי לפנים למשך 30 דקות - 250 ₪ לאדם

טיפול פנים למשך 60 דקות - 350 ₪ לאדם

ארוחת בוקר ב-"קפה לנדוור" בכיכר דה שליט - 58 ₪ לאדם

ארוחת בוקר בופה  ב-"מלון השרון" - 95 ₪ לאדם

*ברכישת סדרת טיפולים של 10 טיפולים - 20% הנחה על כל טיפול