עיסוי ספורטאים


עיסוי ייחודי לשחרור והגמשת שרירים לאחר פעילות ספורטיבית, לתחושה נעימה ונינוחה.


  • קטגוריה: טיפולי ספא

מחיר:400


קנה עכשיו!

תיאור

עיסוי לשחרור והגמשת שרירים לאחר פעילות ספורטיבית

עיסוי לספורטאים משמש את הספורטאים בדרך אחרת לחלוטין מאשר עיסויים אחרים הנעשים באופן שוטף ללא ספורטאים. אם המטרה עבור האדם הפשוט בבואו לאתר ספא לקבלת עיסוי הוא רוגע, הנאה, שלווה ופינוק, לא כך אצל הספורטאי המגיע לעיסוי. המטרה של עיסוי לספורטאים הוא טיפול גופני ממשי. עיסוי זה יכול לעזור במניעת פציעות, באישוש גוף הספורטאי לאחר אימון או תחרות, שיקום פציעות ספורט ועוד.

במה מתמקד עיסוי לספורטאים?

עיסוי מקצועי לספורטאים מתמקד ברקמות הגוף ובשרירי הגוף. עיסוי זה הוא טכניקת טיפול שונה מסוגי עיסוי אחרים וכן מטרתה אחרת ולכן העיסוי מצריך ניסיון גדול יותר מאשר מטפלים ממוצעים. כמו כן העוסקים במלאכת עיסוי לספורטאים צריכים להיות בעלי הכרות עמוקה עם הפיסיולוגיה של הגוף, מבנה הגוף, הכרות עם שגרת אימונים וספורט ועם פעילות גופנית והשפעתה על הגוף. המעסים צריכים לעבור הכשרה מתאימה ורצינית לפני עיסוק במלאכה.

תדירות עיסויים מומלצת לספורטאים

בשונה מאנשים פשוטים המגיעים לעיסוי בספא פעם בכמה זמן, בשביל פינוק, חגיגה או מתנה, ספורטאים זקוקים לשגרת עיסויים כדי שאלה יועילו וכדי שתהיה להם השפעה על הספורטאי. עיסוי מחדש כוחות לספורטאים צריך להיות בתדירות קבועה אך היקפה יכול להשתנות בהתאם לסוג הספורט ולזמן הפעילות, כלומר אם מדובר על שגרת אימונים או תחרויות. לעיתים קרובות קובעים את הטיפולים לתדירות של פעם או פעמיים בשבוע. כמו כן מומלץ כי עיסוי לספורטאים ייערך לאחר האימון ולא לפניו. משך הטיפול אורך באופן ממוצע כשישים דקות עבור עיסויים לספורטאים אך יכול להשתנות במקרים מיוחדים.

מקרים של פציעות ספורט

במקרים של פציעות ספורט חשוב מאוד לבצע עיסוי מרפא לספורטאים. כמו כן על העיסוי להתבצע במועד הקרוב ככל הניתן לפציעה כדי להקטין טראומה אפשרית לגוף. מתי לא מומלץ ואף אסור לבצע עיסוי? במידה וקיימת פציעה שגרמה לפצע פתוח, לאחר נפילה לדוגמה או תאונה אסור לבצע עיסוי. כמו כן אם לספורטאי לחץ דם לא תקין, אם הוא או היא מרגישים עייפות או חולשה בגוף, מומלץ לברר את המצב הרפואי בטרם העיסוי וקבלת אישור מרופא כי הוא אינו מסוכן לספורטאי.

בנוסף:

שימוש חופשי במתקני הספא:

בריכת שחיה מחוממת ומקורה, מרפסת שיזוף עם נוף לתל אביב, סאונה רטובה ויבשה

לוקר אישי עם חלוק, מגבת ונעלי ספא

שתיה חמה וקרה, עוגיות

מחיר:

60 דקות - 400 ₪ לאדם

75 דקות - 450 ₪ לאדם

90 דקות - 500 ₪ לאדם

*לא כולל תוספת 50 ₪ למזמנים לימי שישי/שבת/שבתון/ימים מיוחדים או חגים

תוספות:

טיפול יופי לפנים למשך 30 דקות - 250 ₪ לאדם

טיפול פנים למשך 60 דקות - 350 ₪ לאדם

ארוחת בוקר ב-"קפה לנדוור" בכיכר דה שליט - 58 ₪ לאדם

ארוחת בוקר בופה  ב-"מלון השרון" - 95 ₪ לאדם

*ברכישת סדרת טיפולים של 10 טיפולים - 20% הנחה על כל טיפול